narkiewicz
- SGH - - KE2 - - MIMUW - - OSI -

Skrytka

Skrytka jest najlepszym sposobem na to by szybko i wygodnie przekazać mi w sposób anonimowy jakąś wiadomość. Wszystkich zachęcam do tego, by dzielili się ze mną swoimi opiniami, przemyśleniami i wątpliwościami. W szczególności, jeżeli dotyczą one mnie i tego czym się zajmuję (ale nie tylko!). Nie liczę oczywiście na same pochwały - bardzo zależy mi na krytyce. Lubię wiedzieć, co ludzie myślą, nawet jeśli nie jest to zgodne z moimi oczekiwaniami.

Przede wszystkim zachęcam do wypowiadania się osoby, z którymi miałem kontakt w rzeczywistości, na uczelni podczas zajęć lub w jakimś innym miejscu. Aby to uczynić, wystarczy wpisać swoją wiadomość w pole poniżej. Podpisać się można, ale nie trzeba. Najciekawsze wiadomości będę zamieszczał wraz ze swoją odpowiedzią.

Autor:

Wiadomość:

Moje odpowiedzi

2010-01-08 20:01 - Anonim:

Chlopcze, odwiedzilem strone towjego taty wibitnego naukowaca, ktorego doceniam prace etc przez przypadek byl tam link do twojej strony.

Przepraszam ale musialem to napisac:
Powiem tyle - JESTES ZDROWO POWALONY!

Miedzy twoim ojcem a toba jest ogromna przepasc!

Pozdrawiam.

Dziękuję za komplement. Proszę tylko by na drugi raz dodawać do werdyktu uzasadnienie, żebym wiedział, jakie cechy powieniem w sobie pielęgnować. A link do mojej strony nie znalazł się tam tam przez przypadek - sam go zamieściłem :-P

2009-05-26 10:54 - Mała:

Widzę,że skromność to Twoja przodująca cecha ;_)

W zależności od tego jaki mam humor... jestem skromy lub szczery ;-P

2009-05-18 15:40 - Anonim:

Tyle tu danych i tematów o studiach... zapewne nikt z wypowiadających się nie wie, jakie Adam robi odjechane imprezy bo otym gorzała by dyskusja!!!
Powiem tylko, że striptiz okazuje się wisienką na szczycie tortu... A jaka klata... Mmmm... widok niedozapomienia ;))))
Buźka Adaś,

Ps.chciałam napisać coś niemiłego ale mi chyba nie wyszło;/

Dziękuję. Zapraszam do dalszego odkrywania jak bardzo wszechstronnie jestem utalentowany :-D

2009-04-23 18:17 - misia:

Czy ktoś wypełniając mini-ankietę mającą 19 pytań miał 100% zbieżności z Twoimi poglądami?

Tak. Ja. Kiedyś. Ale teraz ciągle jeszcze wyciągam ponad 90% :-)

2009-04-22 15:27 - Anonim:

czemu jesteś pesymistą?

Nie jestem.

2009-03-04 21:17 - Kobieta:

Zajęcia z mikro przekonały mnie, że może jednak jestem na właściwej uczelni,za to bardzo dziękuję, na makro trafiłam mniej fortunnie, ale pozwolę sobie dalej korzystać z materiałów na stronie.
P.S Do takiego zestawienia muzycznego może warto dołączyć Black Light Burns,Perfect Circle.
"Rozpad" - parę raczej za banalnych fragmentów, ale to zakończenie...pierwsza klasa!

omg lol :-D
Z zespołami spróbuję się zapoznać. Rocka nigdy nie za wiele. :-)
A tego... najbardziej jestem dumny z La Noche Triste. :-)

2009-02-18 11:22 - Anonim:

A ja za to jestem ciekaw historii tego zdjecia :D http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Image:Polish-high-school-uniforms.jpg

Zdjęcie klasowe z czwartej klasy liceum. Tak. Policz dziewczyny.

2009-02-03 15:18 - Anonim:

To ja dodam, żę skorzystanie z Twoich informacji pomaga zaliczyć micro II na 5,5 :P Bo te wszystkie Cournoty i inne Stackelbergi w wymaganiach były, ale niestety już nie w naszej ksiązce:D

Pozdrawiam,
BG:)
BG to nie chłopak;p (ha! dowiedziałeś się:P postanowiłam sprawdzić czy ta skrytka działa i czy dostales tę poprzednią wiadomość:P)

Pomaga, ale żeby dobrze wykorzystać te informacje trzeba być jeszcze absolwentem klasy "C" ze Staszica. :-P

2009-02-02 19:08 - M. S.:

Na ćwiczeniach mówiłeś ze umiejętne wykorzystanie jedynie Twoich materiałów pozwala zaliczyć Mikro na 4,5. Błąd, 5 też się da z tego wyciągnąć :) Pozdrawiam :)

Co prawda brakuje mi tu informacji, że jestem piękny, mądry i w ogóle idealny, ale taki komplement też od biedy może być. :-P

2009-01-30 15:48 - Anonim:

gust masz zjebany

A co ty jesteś moją żoną, żeby się martwić o mój gust?

2009-01-21 07:57 - Marcin:

Hmm...zastanawia mnie po co wpisywaliśmy wczoraj na egzaminie nazwisko ćwiczeniowca i po długich przemyśleniach i stworzeniu paru modeli ekonomicznych :)) uznałem że to właśnie Wy będziecie sprawdzać nasze prace. Jeśli się nie mylę to jakbyś mógł zamieścić wyniki swoich grup na tej stronie, zawsze będzie szybciej i sprawniej, bo z sgh-owym serwerem to się teraz cuda dzieją:)

Dla mnie też było to zaskoczeniem, ale przyznam że dowiedziałem się o tym od wykładowcy, bo takiego skomplikowanego toku rozumowania pewnie nie byłbym w stanie przeprowadzić :-P Nie jestem upoważniony do zamieszczania swoich wyników gdzie indziej, wszystkie gdy nadejdzie pora będzie można znaleźć tutaj. A tymczasem pozwolę sobie na mały przeciek - żadnego Marcina nie oblałem :-D

2008-12-02 22:32 - B.G:

Mam nadzieję, żę ta skrytka działa:)

Właśnie Twoje opracowanie dla pierwszego roku z modelu Stackelberga uratowało mi "życie", a jak nie "życie" to przynajmniej zaliczenie z micro II :):) Wielkie dzięki:) Jakie to zaskoczenie wygooglować stronę własnego "dawnego" ćwiczeniowca:)

Pzdr.:)

Domyślam się, że chodzi o materiały dla magisterskich zaocznych. Cieszę się że jednak jest ktoś, kto z nich skorzystał :-) Miałem w zeszłym roku dwóch studentów o inicjałach BG. Chłopaka i dziewczynę. Ale którym z nich jest powyższy - to pozostanie dla mnie tajemnicą...

2008-07-12 17:37 - Anonim:

Myślę, że to nie jest anonimowe! Ty po IP namierzasz, kto do Ciebie pisze!!!

Ho ho! Proszę, naucz mnie jak się namierza ludzi po IP, proszę, proszę, proszę! Bo ja umiem korzystać tylko z bazy Whois, z której dowiedziałem się jedynie, że korzystasz z Aster City...

2008-05-09 08:54 - Anonim:

Moim zdaniem zadanie o inflacji z kolokwium bylo nie fair. Dopiero po kolokwium to zagadnienie zostalo wyjasnione.

Ok. Moje oficjalne stanowisko w tej sprawie zostanie zaprezentowane na najbliższych zajęciach, czyli 15 maja.

2008-04-03 23:13 - semen:

Dziwię się, że studentowi się chcę tak ( może to z powodu, że sam z natury jestem trochę leniem i zaskoczony jestem,że takie rzeczy się dzieją), jednak jest to pozystywne. Byłem dzisiaj na twoim zajęciach - na drugich wyszedłem, więc możesz wynioskować kim jestem. Ciekawie prowadzisz zajęcia- przyjemnie i orginalnie, szczególnie ten wstęp - Lara Croft.

Wow. Cieszę się, że moje wysiłki zostały docenione. Będzie więcej Lary Croft na zajęciach :-) Bycie administratorem serwisów internetowych wyrabia odrazę do zabawy w detektywa (gdybyście wiedzieli jakie rzeczy ludzie wypisują jako swoje hasła itp.!), więc nawet nie będę zgadywał kim jesteś. Czekam teraz (dla równowagi) na jakiś komentarz pełen bluzgów.

2007-12-09 00:04 - gwiazdeczka:

pamietaj, ze na sylwestra naprawde trzeba sie przebrac!!! ;)))

Ech. Życie jest ciężkie. Buziaczki dla gwiazdeczki... kimkolwiek jest ;-P

Copyright © 2005-2009 Adam Narkiewicz
webmaster