narkiewicz
- SGH - - KE2 - - MIMUW - - OSI -

Witam!

Jeżeli trafiłeś(aś) na moją stronę przez przypadek, zachęcam do zagłosowania w moim małym sondażu i zapoznania się z wynikami wcześniejszych. Następnie proponuję odwiedzić dział rupieciarnia, w którym być może znajdziesz coś ciekawego do ściągnięcia. Potem możesz zajrzeć na stronę o mnie, gdzie można znaleźć podstawowe informację o tym, kim jestem i czym się zajmuję. Na koniec polecam udać się do działu linków i kontynuować swoją cybernetyczną podróż. Jeżeli moja strona lub jej treść wzbudzi w Tobie jakąś myśl, którą mógłbyś się ze mną podzielić, to napisz do mnie maila lub anonima.

Jeżeli trafiłeś(aś) tutaj w jakimś konkretnym celu to hulaj dusza - nie potrzebujesz żadnych rad.

Być może trafiłeś(aś) tu w poszukiwaniu walijskiego rapera, który stwierdził, że woli się przedstawiać jako Akira the Don, a nie Adam Narkiewicz. W tym przypadku odsyłam Cię do jego oficjalnej strony internetowej.

Po co to wszystko?

Strona ta stanowi przede wszystkim moją wizytówkę w stale rozszerzającej się i przybierającej na znaczeniu cyberprzestrzeni. Poza tym jest to forma komunikowania się ze światem zewnętrznym, w której ja jestem głównym nadawcą bodźców. Można zatem znaleźć na niej to, co na przestrzeni dziejów udało (chciało) mi się spłodzić i wyeksportować do formy elektronicznej. Nie stanowi ona natomiast blogu.

Maksyma na dzisiaj

Doświadczenie pozwala robić nowe błędy zamiast starych.

- Kanon Cannona

Krótka statystyka

W ciągu ostatniej doby strona została pobrana 89 razy.

Pozdrawiam,

Adam Narkiewicz


Copyright © 2005-2009 Adam Narkiewicz
webmaster