narkiewicz
- SGH - - KE2 - - MIMUW - - OSI -

Witam!

Jeżeli trafiłeś(aś) na moją stronę przez przypadek, zachęcam do zagłosowania w moim małym sondażu i zapoznania się z wynikami wcześniejszych. Następnie proponuję odwiedzić dział rupieciarnia, w którym być może znajdziesz coś ciekawego do ściągnięcia. Potem możesz zajrzeć na stronę o mnie, gdzie można znaleźć podstawowe informację o tym, kim jestem i czym się zajmuję. Na koniec polecam udać się do działu linków i kontynuować swoją cybernetyczną podróż. Jeżeli moja strona lub jej treść wzbudzi w Tobie jakąś myśl, którą mógłbyś się ze mną podzielić, to napisz do mnie maila lub anonima.

Jeżeli trafiłeś(aś) tutaj w jakimś konkretnym celu to hulaj dusza - nie potrzebujesz żadnych rad.

Być może trafiłeś(aś) tu w poszukiwaniu walijskiego rapera, który stwierdził, że woli się przedstawiać jako Akira the Don, a nie Adam Narkiewicz. W tym przypadku odsyłam Cię do jego oficjalnej strony internetowej.

Po co to wszystko?

Strona ta stanowi przede wszystkim moją wizytówkę w stale rozszerzającej się i przybierającej na znaczeniu cyberprzestrzeni. Poza tym jest to forma komunikowania się ze światem zewnętrznym, w której ja jestem głównym nadawcą bodźców. Można zatem znaleźć na niej to, co na przestrzeni dziejów udało (chciało) mi się spłodzić i wyeksportować do formy elektronicznej. Nie stanowi ona natomiast blogu.

Maksyma na dzisiaj

Jeżeli jesteś dobry, to cała robota zawali się na ciebie. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to do tego nie dopuścisz.

- Prawo Owena

Krótka statystyka

W ciągu ostatniej doby strona została pobrana 17 razy.

Pozdrawiam,

Adam Narkiewicz


Copyright © 2005-2009 Adam Narkiewicz
webmaster